Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta8) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka
