Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
