Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta8) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
