Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta9) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Link text
jv: Teks pranala

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: File to import not found.
jv: Berkas sing diimpor ora ana.
