Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta9) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: File to import not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​នាំចូល​​ទេ
