Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0-beta9) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी
