Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File to import not found.
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་དགོས་པའི་ཡིག་ཆ་རྙེད་མ་ཐུབ།

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ
