Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Packages
el: Πακέτα

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: File to import not found.
el: Το αρχείο προς εισαγωγή δεν βρέθηκε.

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Save and publish
el: Αποθήκευση και δημοσίευση

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"

en: Save and keep published
el: Αποθήκευση και διατήρηση δημοσίευσης

en: Save and unpublish
el: Αποθήκευση και άρση δημοσίευσης

en: Save as unpublished
el: Αποθήκευση ως μη δημοσιευμένο

en: Save and keep unpublished
el: Αποθήκευση και διατήρηση ως μη δημοσιευμένο

en: Filter by name or description
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα ή περιγραφή
