Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Archive
fi: Arkisto

en: Icon
fi: Ikoni

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Packages
fi: Pakkaukset

en: Text only
fi: Vain teksti

en: About
fi: Tietoja

en: Icon only
fi: Vain kuvake

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: File to import not found.
fi: Tuotavaa tiedostoa ei löytynyt.

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Save and publish
fi: Tallenna ja julkaise

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: URL only
fi: Vain URL

en: Show URL as plain text
fi: Näytä URL pelkkänä tekstinä

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Link text trimmed to @limit characters
fi: Linkin teksti lyhennettynä @limit merkkiin

en: Link text not trimmed
fi: Linkin teksti lyhentämättä

en: Add rel="@rel"
fi: Lisää rel="@rel"

en: Save and keep published
fi: Tallenna ja pidä julkaistuna

en: Save and unpublish
fi: Tallenna ja peru julkaisu

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille

en: Save as unpublished
fi: Tallenna julkaisemattomana

en: Save and keep unpublished
fi: Tallenna ja pidä julkaisemattomana
