Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
