Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ
