Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Icon
is: Táknmynd

en: ID
is: Kenni

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
