Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: File to import not found.
si: ආනයනය කිරීමට අවශ්‍ය ගොනුව සොයාගත නොහැකිය.
