Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Archive
gl: Arquivo

en: Icon
gl: Icona

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Text only
gl: So texto

en: About
gl: Información

en: Icon only
gl: So icona

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: File to import not found.
gl: Ficheiro a importar non atopado.

en: Presentation
gl: Presentación

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
