Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.5) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Archive
ca: Arxiva

en: Icon
ca: Icona

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Text only
ca: Només text

en: About
ca: Detalls

en: Icon only
ca: Només icona

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: File to import not found.
ca: El fitxer a importar no s'ha trobat.

en: Presentation
ca: Presentació

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Spreadsheet
ca: Full de càlcul

en: Save and publish
ca: Desa i publica

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Link text trimmed to @limit characters
ca: Enllaça text retallat a @limit caràcters

en: Link text not trimmed
ca: Text de l'enllaç sense tallar

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"

en: Save and keep published
ca: Desa i mantingues publicat

en: Save and unpublish
ca: Desa i retira

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: Placeholder for link text
ca: Reemplaçament pel text de l'enllaç

en: Save as unpublished
ca: Desa com a no publicat

en: Save and keep unpublished
ca: Desa i mantingues retirat

en: Filter by name or description
ca: Filtra per nom o descripció

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
