Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
