Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.6) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: File to import not found.
ml: ഇറക്കുമതി ചെയ്യാനുള്ള ഫയല്‍ കണ്ടില്ല.
