Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.7) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Document
eu: Dokumentua

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: File to import not found.
eu: Inportatzeko fitxategia ez da aurkitu

en: Menu Settings
eu: Menu ezarpenak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Save and publish
eu: Gorde eta argitaratu

en: Save and unpublish
eu: Gorder argitaratu gabe

en: Filter by name or description
eu: Iragazi izenaren edo deskripzioaren arabera
