Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.7) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: File to import not found.
or: ଆଣିବାକୁ ଥିବା ଫାଇଲ ମିଳୁନାହୁଁ
