Micon (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: About
sq: Informacione

en: File to import not found.
sq: Skedari për tu importuar nuk u gjet.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sq: I pamundur ekstraktimi i %file, arkivë jo valide.
