Micon (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: File to import not found.
eo: Importota dosiero ne trovita.
