Micon (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
