Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: File to import not found.
hy: Ներմուծելու ֆայլը չի գտնվել։
