Micon (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан
