Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Updated
cy: Newidwyd

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
