Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
