Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Import
eo: Importu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
