Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Import
eu: Inportatu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Site
eu: Gunea

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
