Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Import
fi: Tuo

en: Updated
fi: Päivitetty

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Site
fi: Sivusto

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Reference
fi: Viittaus

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Master
fi: Isäntä
