Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон
