Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Action
nl: Actie

en: Import
nl: Importeren

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Site
nl: Website

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Reference
nl: Referentie

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Asc
nl: Oplopend

en: Populate
nl: Invullen

en: Populate reference values
nl: Referentiewaarden invullen

en: No references available.
nl: Geen referenties beschikbaar.
