Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Import
ru: Импортировать

en: Updated
ru: Обновлено

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Site
ru: Сайт

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Reference
ru: Связь

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Micro
ru: Микро (+/-)

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Bulk update
ru: Массовое обновление

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
