Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Action
te: చర్య

en: Import
te: దిగుమతించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
