Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Import
da: Importér

en: Updated
da: Opdateret

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende
