Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Import
gu: આયાત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
