Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Import
hi: आयात करें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Site
hi: साइट

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
