Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Import
is: Flytja inn

en: Updated
is: Uppfært

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
