Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Import
ja: インポート

en: Updated
ja: 更新

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Site
ja: サイト

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Reference
ja: 参照

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Bulk update
ja: 一括更新

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
