Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Import
ka: იმპორტი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Site
ka: საიტი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
