Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Action
ps: چار

en: Import
ps: واردول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
