Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
