Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Import
sl: Uvozi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu
