Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Import
sq: Importo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
