Micro contact (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: About
et: Programmist

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sõnumi kasutades @form-url leheküljel olevat kontaktivormi.

en: Hello @recipient-name,
et: Tere @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
et: @sender-name (@sender-url) saatis sulle sõnumi sinu kontaktivormi kaudu @site-name lehelt.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
et: Kui sa ei soovi selliseid kirju saada, siis võid muuta oma seadeid @recipient-edit-url pealt.
