Micro Contact (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: About
he: אודות

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
he: ההודעה נשלחה על ידי @sender-name ( @sender-url )  באמצעות טופס הקשר ב @form-url.

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
he: ההודעה נשלחה על ידי @sender-name ( @sender-url )  באמצעות טופס הקשר ב @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
he: אם אינך רוצה לקבל אימיילים כאלו, ניתן לגשת ולשנות את ההגדרות שלך ב @recipient-edit-url.
