Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: About
hu: Leírás

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
hu: @sender-name (@sender-url) üzenetet küldött a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével a következő oldalon: @form-url.

en: Hello @recipient-name,
hu: Kedves @recipient-name!

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
hu: @sender-name (@sender-url) üzenetet küldött @site-name webhely személyes kapcsolatfelvételi űrlapján keresztül.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
hu: @recipient-edit-url címen módosíthatók az ilyen kapcsolatfelvételi e-mailek fogadásának beállításai, ha azok esetleg nemkívánatosak lennének.
