Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: About
id: Tentang

en: Contact form
id: Form kontak

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
id: @sender-name (@sender-url) mengirim pesan menggunakan formulir kontak di @form-url

en: Hello @recipient-name,
id: Apa kabar @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
id: @sender-name (@sender-url) telah mengirimi Anda pesan melalui formulir kontak Anda di @site-name.
