Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: About
it: Informazioni

en: Contact form
it: Form contatti

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
it: @sender-name (@sender-url) ha inviato un messaggio usando il form di contatto presente a @form-url.

en: Hello @recipient-name,
it: Ciao @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
it: @sender-name (@sender-url) ti ha inviato un messaggio attraverso il form di contatto su @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
it: Se non si desidera ricevere tali e-mail, è possibile modificare le impostazioni in @recipient-edit-url.
