Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: About
ru: Информация

en: Contact form
ru: Контактная форма

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
ru: @sender-name (@sender-url) отправил сообщение, используя контактную форму по ссылке @form-url.

en: Hello @recipient-name,
ru: Здравствуйте, @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
ru: @sender-name (@sender-url) отправил вам сообщение через вашу контактную форму на сайте @site-name.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
ru: Если вы не желаете получать подобные электронные сообщения, то измените настройки на странице @recipient-edit-url.
