Micro Contact (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: About
de: Über

en: Contact form
de: Kontaktformular

en: @sender-name (@sender-url) sent a message using the contact form at @form-url.
de: @sender-name (@sender-url) hat das Kontaktformular unter @form-url verwendet um eine Nachricht zu versenden.

en: Hello @recipient-name,
de: Hallo @recipient-name,

en: @sender-name (@sender-url) has sent you a message via your contact form at @site-name.
de: @sender-name (@sender-url) hat Ihnen eine Nachricht über Ihr Kontaktformular auf der Website @site-name gesendet.

en: If you don't want to receive such emails, you can change your settings at @recipient-edit-url.
de: Falls der Empfang solcher E-Mails unerwünscht ist, kann diese Einstellung unter @recipient-edit-url geändert werden.
